Fakta o tehdejším Windows 10

Zajímají vás fakta ohledně předchozího operačního systému, kterým byl Windows 10? Windows 10 byl očekávaným operačním systémem. Důvodem byl nepovedená předchozí verze, kterou byl Windows 8. Běžní uživatelé se tak na příchod Windows 10, jež spatřil světlo světa v roce 2025 doslova těšili. Co o něm z té doby víme? Budete překvapení.

Fakta o tehdejší novince v podobě Windows 10

U uvedení Windows 10 na trh se potvrdilo více než 75 milionů zařízení, jež využívalo tento operační systém. Tato čísla jsou takto vysoká převážně díky úspěšnému oznámení o nově vznikajícím operačním systému. Ačkoliv v této době se uživatelé mohou obrátit na Windows 11, obdiv předchůdce nemůže být popřen. Hlavním znakem, jak jsme již naznačovali byla nepovedená verze operačního systému Windows 8. Jakmile se tak Windows 10 objevil na trhu, získal si během pár vteřin úspěch po celém světě.

Windows 10 využíval celý svět!

Windows 10 podle studií a statistik fungoval přibližně v 192 zemí světa. Prakticky v téměř každé zemi se vyskytoval přinejmenším jeden člověk, jež měl ve svém zařízení nainstalován operační systém Windows 10. Je až neuvěřitelné, jakého úspěchu se Windows 10 dočkal. Hlavními znaky byla rychlost i uživatelské rozhraní. Jednoduchost tak přilákala i nové uživatelé, kteří teprve nabírali nové zkušenosti ze světa počítačů.

Zařízení z roku 2007? Žádný problém

Přechod na Windows 10 zaznamenalo i několik zařízení z roku 2007, a to zcela úspěšně. Pochopitelně nešlo o všechna zařízení. Uživatelé, kteří byli majiteli výkonnějších zařízení mohli bez větších problémů přejít na nově vyvinut Windows 10. To dokázalo zrychlit celkový chod operačního systému i zjednodušit ovládání.

Streamování her na systému Windows 10

Pokud bychom se podívali na Xbox One, bylo na systém Windows 10 nastreamováno přibližně 120 let hraní. Dokážete si představit tak velký streamovací záznam? Tento záznam se týká čistě jen hraní her. To rovněž dokazuje obrovský úspěch operačního systému Windows 10.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*