Proč si pořídit Xbox One S od americké společnosti Microsoft

xbox

Xbox One S je herní konzolí, která stále ve velkém měřítku dobývá svět. Jinými slovy slaví Xbox One S pořád velké úspěchy v kamenných i internetových obchodech, a to po celém světě. Prozradíme vám, proč si právě tuto konzoli pořídit i do vašeho obývacího pokoje. Je potřeba čas od času vypnout a přesunout se do herního světa, kde na vás čeká nemalé množství dobrodružství.

Proč si pořídit Xbox One S?

Začneme u jednoduššího důvodu. Tím je vzhled. Xbox One S se bezesporu povedl, co se týče vzhledu. Ačkoliv není vzhled pro hráče příliš rozhodujícím parametrem, určitě je dobré se nad tím pozastavit. To bohužel příliš mnoho hráčů nedělá a není se čemu divit. Hráče zajímá převážně herní prožitek a výkon konzole.

Herní konzole společnosti Microsoft

Herní konzole Xbox je vyvíjená americkou společností Microsoft. Do vývoje každé jednotlivé herní konzole je tak investováno mnoho času, financí i úsilí. Vývojáři se zkrátka zaměřují na to, aby právě jejich herní konzole dobývala svět. Vedle PlayStationu 5 patří herní konzole Xbox k úspěšným konzolím, jež si získává obdiv po celém světě.

Obrovská vnitřní paměť

Microsoft s vnitřní paměti rozhodně nešetří. Co tím chceme říct? V herní konzoli Xbox One S na vás čeká 2 TB vnitřní paměti. Tato paměť vám slouží k tomu, nainstalovat si oblíbené herní žánry, které vás budou bavit po celý den nebo večer.

Rozlišení 4K

Xbox One S nabízí rozlišení 4K pro přehrávání videí. Je potřeba zmínit, že jde opravdu jen o rozlišení pro videa, nikoliv hry. Ty běží i nadále v rozlišení Full HD. Pokud si ale budete pouštět filmy nebo seriály, dokážete si je užít v plné kvalitě. Z celého filmu nebo seriálu tak získáte mnohem větší zážitek než doposud.

Jednoduché ovládání a propracovaný ovladač

Ovládání herní konzole není nijak náročným procesem. Ovládat Xbox One S tak zvládne i naprostý začátečník. Kromě toho vám bude po celou dobu pomáhat skvěle propracovaný ovladač s jasně danými volbami. Během prvních pár dnů se tak dostanete do ovládání herní konzole jako profesionálové.

Nízká cena

Posledním důvodem je relativně nízká cena, která nepřesahuje hranici 15 tisíc korun. U herních konzolí Xbox One S počítejte s cenou od 10 do 13 tisíc korun, podle funkcí a herního příslušenství.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*