Nokia Mapy vám ukážou cestu – nejen pro telefony Nokia Lumia

nokia_mapyNavigace se na cesty může hodit, ba dokonce je někdy skoro nutností. Nastavíte si cíl cesty a jedete. S klasickými navigacemi jsem se setkal jen letmo, přesto je mi jasné, že jsou uzpůsobené pro navigování, a tak se z nich dají dobře vyčíst požadované údaje a podobně. Dnešní navigace v ceně dokonce zahrnují neomezené aktualizování (ovšem co když si chcete stáhnout nové mapy?).

Nedávno jsem v ruce držel jednu ze starších navigací a byl problém. Kde sehnat mapy států mimo Evropskou unii? Lze je koupit na paměťové kartě, cena šla však ke 2 000 Kč – mapy později nelze ani aktualizovat. A co když navigace přestane fungovat? Pak investice byla zbytečná. Doporučuji se proto před koupí nové navigace dobře seznámit s možnostmi a cenami nákupu nových map. Anebo použijte Nokia Mapy.

Nokia Mapy jsou zdarma a zdarma si můžete do mobilu nahrát libovolný stát světa. Osobně mám starší Nokii se systémem Symbian, přesto s mapami nemám problém. Pro stahování a aktualizaci map využívám program Nokia Suite. Jakmile telefon připojím k počítači, můžu do něj nahrát mapy libovolného státu, rovněž je lze z telefonu smazat. Vše je hotové za pár minut a zdarma.

Lákadlem jsou samozřejmě nejnovější telefony Nokia Lumia, které mají velký a úžasně čitelný displej, tedy se vyrovnají běžným navigacím. Vše je rychlé a pohodlné, nemusíte dlouho pátrat, kde a za kolik koupit nové mapy. Nokia vás cestou autem i při chůzi naviguje tak, jak jste zvyklí. U Nokia Map samozřejmě platí, že lze zvolit mužský či ženský hlas navigování, a to v různých jazycích. Vyhledávat lze známá místa, silnice, restaurace a další. Mapy se tak hodí i pro orientaci ve větších městech.

Nokia Mapy vám usnadní cestování a zdarma jsou pro každého majitele telefonu Nokia. Tento krok velmi chválím, dříve Nokia nabízela zdarma pouze měsíční licenci.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*