Windows 7 Product Guide – ke stažení ZDARMA!

winseven
Windows 7 Product Guide
Windows 7 Product Giude

Pro všechny uživatele Microsoft připravil příručku nového operačního systému Windows 7. Příručka je ke stažení na Microsoft Download Center a to ZDARMA! Pro české uživatele ovšem pouze v anglickém jazyce. Celá příručka má 140 stan, na kterých Vás seznámí se všemi novinkami a vymoženostmi nového Windows 7. Příručka je rozdělena do tří částí a to:

  • Seznámení s Windows 7 (Introduction to Windows 7) – tato kapitola Vás provede všemi verzemi, ve kterých Windows 7 vychází. Dozvíte se jak je můžete získat a ukáže některé klíčové novinky nového systému
  • Windows 7 pro Vás (Windows 7 for you) – v této kapitole se dozvíte především o multimediálních a běžních funkcích Windows 7 jako jsou prohlížení webu, vypalování CD a DVD, připojení MP3 přehrávačů a dalších médií a bezpečnosti operačního systému.
  • Windows 7 pro profesionály (Widnows 7 for IT Professionals) – kapitola určena především pro odborníky v oblasti IT (programátory, developery apod.). Seznamuje s funkcemi, které pomáhají zvýšit produktivitu práce v týmech. Ukazuje podrobjeni možnosti zabezpečení systému a nastavení práv a politik uživatelů.

Celá přirička je velmi pěkně graficky zpracovaná, přehledná a názorná. Dozvíte se prakticky vše co potřebujete pro začátky s novým systémem Windows 7.

Odkaz ke stažení ZDE!


Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*