Office 2013 ke stažení zdarma

winseven

Dnes na chvíli odbočíme od testování finální verze systému Windows 8 a podíváme se na další produkt společnosti Microsoft. Když už jsme v testování nového systému, můžeme si na něj nainstalovat také testovací verzi kancelářského balíčku Office 2013, který Microsoft uvolnil ke stažení zdarma. Blíže se tak seznámíme nejen s novým uživatelským rozhraním, ale také novými funkcemi. Pokud vás zajímá, odkud veřejnou verzi Office 2013 stáhnout a jak ji nainstalovat, pak čtěte dále.

Microsoft před nedávnem zveřejnil Office 2013 na svých oficiálních webových stránkách, kde si ho stáhnout a vyzkoušet můžete i vy. O těch nejzajímavějších novinkách, které Office 2013 přinese, si povíme příště, dnes se však podívejme, jak si nainstalovat a vyzkoušet Office 2013 na svém počítači. Přejděte na stránky Microsoft, kde na vás čeká ukázka nového Office 2013. Pokud pak kliknete například na Word či Excel v dolní části stránky, můžete si prohlédnout podrobnější představení daného programu. My si však Office 2013 chceme nainstalovat a vyzkoušet sami, klikneme proto na Try v pravé části stránky. Dále zvolíme verzi, kterou si chceme vyzkoušet, v našem případě tedy Office 365 Home Premium Preview a znovu zvolíme Try. Nyní vybereme oblast, tedy Czech Republic, a přihlásíme se pomocí našeho Live ID.

Pokud nebudete chtít měnit nastavení instalace (32bitová nebo 64bitová verze), můžete rovnou kliknout na Install a stáhnout soubor pro instalaci. Ten ve vašem počítači spustíte a dojde k instalaci Office 2013. Instalace bude trvat až několik desítek minut, nový Office však můžete začít používat už během ní, jak vás instalátor upozorní. Už z instalace je znát, že kancelářský balíček Office prošel řadou změn, nejvíce je viditelná změna prostředí do stylu Metro. Jak nový Office 2013 vypadá a co nového nabízí, o tom si napíšeme zase příště.

1 trackback / pingback

  1. Office 2013 a novinky, které přinese | Winseven.cz

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*