Novinky ve Windows 11

win11

win11

Svět jde neustále dopředu. Není tedy pochyb o tom, že vám Windows 11 přináší relativně velké množství zajímavých novinek nebo funkcí, které jste již měli možnost vyzkoušet, ale doposud nebyli tolik propracované, jako nyní. Víte, na co se můžete těšit? Právě výše uvedené novinky vám představíme v následujících odstavcích.

Novinky ve světě Windows 11

Windows měl dlouhodobé potíže při používání více obrazovek neboli monitorů. Jakmile uživatel odpojil externí monitor, veškerá okna se přemístila na hlavní obrazovku počítače nebo notebooku. Bylo to z toho důvodu, že v danou chvíli se neměla kam přesunout. Je to pochopitelné. Po opětovném zapojení externích obrazovek se už okna nedokázala přemístit zpět, protože si Windows nedokázal zapamatovat jednotlivá okna a obrazovky. S tímto problémem se můžete rozloučit. Windows 11 už nezapomíná a po připojení externí obrazovky vrátí okna na původní místo.

Polohování oken

Windows 11 dokáže polohovat jednotlivá okna. Stačí jen tlačítko a okna zaujmout předem nastavenou pozici. S okny si ve Windows 11 lépe pohrajete. Buď to pomocí tlačítek nebo připnutím, a to formou přetažení. Okna tak můžete umístit i ke straně obrazovky. To už bude záležet podle vás. Vy musíte přijít na to, jak se vám s okny bude lépe pracovat.

Windows 11 a soustředění

Soustředěnost je při práci na počítači nezbytnou nutností. Pokud se nedokážete soustředit, nepočítejte s tím, že dokážete odvést práci, kterou na daný den máte připravenou. To s Windows 11 nebude žádný problém, vzhledem k tomu, že se právě na soustředění vývojáři zaměřili.

Rychlejší fungování a správa Bluetooth

Rychle spárovat a spravovat Bluetooth zařízení by dnes mělo být samozřejmostí. Windows 11 se vám o to postará. Rychlé spárování Bluetooth klávesnice nebo myši s počítačem už není boj na několik minut. Stačí jen pár vteřin a jednoduché ovládání a výsledek se dostaví. Windows 11 nabízí mnoho zajímavých novinek, jež vám usnadní celkovou prací na počítači.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*