Proč přejít na Windows 11

win11

win11

Windows 11 je mezi námi již nějakou dobu. Pokud ale stále váháte v tom, na něho přejít a zůstáváte věrným uživatelem Windows 10, představíme vám několik důvodů, jež vás přesvědčí o tom, že je přechod na Windows 11 tou správnou volbou. Je potřeba jít neustále s dobou a co si budeme podívat, přechodu se dříve nebo později rozhodně nevyhnete.

Proč přejít na Windows 11?

První důvod ocení zejména hráči počítačových her. Díky podpoře DirectX 12 ultimate se stává z Windows 11 silný soupeř, budeme-li jej porovnávat s jeho předchůdcem. Jestliže tedy hrajete hry na počítači, který je dostatečně výkonný i pro nové hry, pak vás přechod na Windows 11 bezesporu nemine. Hry získají rychlejší načtení a možnost propojení i se službou Xbox Game Pass. Pomocí této služby získáte přístup k nejnovějším hrám Microsoftu.

Pracovní plochy

Dále se každý uživatel nového Windowsu může těšit na více pracovních ploch, jež jsou maximálně přizpůsobeny tomu, co právě děláte. Jinými slovy získáte na produktivitě. Pracovní plochy jsou velice přehledné a jednoduché na ovládání. Jejich fungování tak pochopíte během pár vteřin. To se týká i naprostých začátečníků ve světě Windows.

Rychlost? Zaručeně vyšší!

Rychlost patří k nejdůležitějším faktorům při práci na počítači. Ať už člověk využívá Windows k běžným kancelářským činnostem nebo hrám. Windows 11 na nových počítačích funguje mnohem rychleji, díky lépe zpracovaným technologiím. Mimo jiné se jednotlivé aktualizační balíčky zmenší. Používáte-li notebook, očekávejte vyšší výdrž baterie.

Android aplikace ve Windows světě?

Věděli jste, že Microsoft chystá časem nabídnout uživatelům Windowsu i některé aplikace, jež jsou využívaný pro Android? Pochopitelně se to týká jen určitých aplikací, které budou plně kompatibilní s rozhraním Windows.

Nový vzhled

Vzhled hraje obrovskou roli. Pokud je systém správně vzhledově navržen, pak se vám bude lépe pracovat. Právě o tom je vzhled Windowsu 11. Jeho příjemnější prostředí a nový vzhled vám zaručí jednodušší a rychlejší práci na počítači. Celý systém je dobře navrhnut, a to jak na práci, tak pro zábavu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*