Proč říct ano systému Windows Phone 7

Windows Phone 7 je nejnovější mobilní operační systém od společnosti Microsoft. V prodeji už je celá řada mobilních telefonů s tímto systémem, avšak Windows Phone 7 si k většině uživatelů stále cestu nenašel. To je způsobeno především závažnými nedostatky tohoto systému (včetně české lokalizace), z nichž některé z nich by měly být odstraněny při velké zářijové aktualizaci.

Windows Phone 7 ovšem udělal velký krok vpřed, přičemž video na serveru mobilmania.cz hezky a výstižně shrnuje jak všechny přednosti tohoto systému, tak ale i jeho nedostatky. Videozáznam je dlouhý necelou půl hodinu, a pokud se o Windows Phone 7 zajímáte nebo uvažujete o koupi mobilního telefonu s tímto systémem, určitě si jej pusťte.

Podívejme se v rychlosti na deset významných předností systému Windows Phone 7 tak, jak je prezentuje také výše odkazované video.

1. Desgin – Windows Phone 7 je maximálně přizpůsobený dotykovému ovládání.

2. Rychlost – Microsoft určuje minimální požadavky systému, takže každé mobilní zařízení s Windows Phone 7 je rychlé a svižné.

3. Internet a e-mail – systém obsahuje rychlý a přehledný e-mailový klient Outlook a internetový prohlížeč s jádrem Internet Exploreru.

4. Office – mobilní Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, OneNote, zkrátka produkt Microsoftu opět plně přizpůsobený mobilním telefonům.

5. Synchronizace – synchronizace s účtem live společnosti Microsoft, sdílení před SkyDrive.

6. Facebook – Facebook je přímo integrovaný v systému Windows Phone 7.

7. Zune software – synchronizace hudby, videí atd.

8. Multimedia – Windows Phone 7 obsahuje velmi povedenou aplikaci pro přehrávání multimedií.

9. Aplikace – pro Windows Phone 7 už lze nalézt celou řadu aplikací.

10. Cena – cena mobilních telefonů s Windows Phone 7 stále klesá, neboť se systém prozatím dostatečně nerozšířil.

Windows Phone 7 má ale také řadu nevýhod, mezi které patří chybějící česká lokalizace, která přijde až v září, dále chybějící multitasking, omezené možnosti přenosu dat (prostřednictvím Zune software) a další.

Windows Phone 7 se i přes své výhody mezi uživatele zatím příliš nerozšířil. Nezbývá než doufat, že systém posune zase o kus dál jeho velká aktualizace, která je naplánována na záři tohoto roku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*