Windows Phone 8.1 – jak v Internet Exploreru zapnout anonymní režim

winseven

Dnešním článkem zakončíme sérii tipů věnujících se mobilnímu operačnímu systému Windows Phone 8.1. Konkrétně se podíváme na to, jak v Internet Exploreru procházet stránky v anonymním režimu, který jistě znáte z desktopové podoby prohlížečů.

Prohlížeč ve Windows Phone je velmi jednoduchý a díky tomu i přehledný. Přesto máte možnost pracovat se záložkami a také s panely. K těm se dostanete pomocí tlačítka umístěného hned vedle adresního řádku. Zde najdete otevřené panely a můžete také vytvořit panel nový. Vyzkoušejte si to. Spusťte webový prohlížeč, klepněte na zmíněné tlačítko a poté na plus v dolní části displeje. Skutečně jednoduché, že?

To ale není vše. Stejně jako na počítači můžete spustit anonymní panel a docílit tak anonymního prohlížení webu, tedy prohlížení, při kterém se neukládá historie a podobně, totéž můžete provést i na vašem telefonu se systémem Windows Phone. Je to velice snadné. Znovu si zobrazte seznam otevřených panelů. Namísto plus však klepněte na tři tečky. Co se stalo? Zobrazila se nabídka, v níž najdete možnost nová záložka inprivate. A právě ta zajistí anonymitu.

Tímto způsobem tedy můžete kdykoliv spustit anonymní prohlížení, a tak si i na vašem mobilním telefonu dopřát tolik soukromí, kolik potřebujete. Jak se vám tento tip líbí? Věděli jste, že je něco takového možné? Nezapomeňte také prozkoumat, co dalšího Internet Explorer umí, a podělit se s námi o zajímavé postřehy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*