Service Pack 1 Beta pro Windows 7 je venku

winseven

Na internetu dlouho kolovaly fámy o tom, kdy Microsoft vypustí betaverzi prvního opravného balíčku pro systém Windows 7. Již několik týdnů byl ale známý a oficiálně potvrzený měsíc červenec, na který byl Service Pack 1 Beta pro nejnovější operační systém společnosti Microsoft plánován. A jak Microsoft slíbil, tak také učinil – SP1 Beta byl vypuštěn minulý týden.

Na začátek musíme zdůraznit, že se prozatím jedná pouze o betaverzi. Ta tedy může obsahovat chyby, váš systém může být poškozen, může se stát nestabilním, méně bezpečným a podobně. Service Pack 1 Beta není proto určen pro běžné používání, ale spíše k testování všem nadšencům a vývojářům. Microsoft tak běžným uživatelům důrazně doporučuje počkat si na finální verzi. Betaverze ovšem předem prozrazuje, na co se uživatelé mohou či nemohou těšit.

Podle oficiálních informací zveřejněných již dříve na blogu Microsoft, které byly dále potvrzeny, Service Pack 1 pro Windows 7 nemá být ničím jiným než balíčkem, který seskupuje veškeré aktualizace systému, které Microsoft od vydání Windows 7 zveřejnil prostřednictvím Windows Update. To ovšem není tak úplně pravda. Service Pack 1 bude totiž obsahovat také některé nové aktualizace a záplaty, které byly nahlášeny koncovými uživateli, dále pak s sebou přinese také vylepšenou podporu nejnovějších technologií, mezi které patří Bluetooth a Wi-Fi, a v neposlední řadě i podporu rozhraní USB 3.0.

Kdy se dočkáme finálního Service Pack 1 pro Windows 7 ještě není zcela jasné, datum vydání nebylo upřesněno. Určitě můžeme říct pouze to, že finální verze opravného balíčku pro Windows 7 bude k dispozici všem uživatelům prostřednictvím služby Windows Update.

Windows 7 Service Pack 1 Beta ke stažení: http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/ff183870.aspx?ITPID=wtcfee

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*