Xbox Series X a Series S mají v nejnovější aktualizaci kratší dobu spouštění

winseven

Microsoft ořezal úvodní animaci pro konzole Xbox Series X a Xbox Series S v nové aktualizaci v testování prostřednictvím programu Xbox Insider.

Zkrácená spouštěcí obrazovka se zkrátí o 5 sekund od svého stávajícího protějšku, což se zobrazí při použití režimu „Úspora energie“ nebo při spouštění vašeho Xboxu.

Microsoft plánuje zkrátit dobu čekání na spuštění vaší konzole Xbox tím, že probíhá testování nové spouštěcí animace, která u konzol Xbox Series X a Xbox Series S ušetří několik sekund. Chystaná aktualizace, která byla nedávno odeslána členům jejího testovacího programu Xbox Insider, zkracuje celkovou dobu čekání přibližně o 5 sekund, a to díky upravené animaci spouštění.

Xbox Series X a Xbox Series S byly uvedeny na trh s novou úvodní animací v roce 2020, která se vytrácí v novém logu Xbox na pozadí jemného zvuku. 9sekundový klip byl v nových předběžných sestaveních zkrácen na 4 sekundy, čímž se zkrátila celková doba spuštění na 15 sekund (přes The Verge ). Josh Munsee, ředitel integrovaného marketingu Xboxu, změnu potvrdil na Twitteru. Vylepšení bylo poprvé odesláno testerům Alpha a Alpha Skip Ahead minulý týden po příchodu Discord hlasového chatu na konzole.

Zjednodušená animace se vztahuje pouze na „studený start“ konzole, což znamená, že uživatelé používající její funkci „Okamžité zapnutí“ neuvidí žádné změny. Výhoda se místo toho týká těch, kteří používají režim „Úspora energie“, kdy se konzola vypne po stisknutí tlačítka napájení, nebo když je konzola zcela odpojena.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*