VideoSpin – jednoduché Pinnacle Studio zdarma

winseven

minulém článku jsme si psali něco málo o zpracování vašich videí na počítači, dnes se podíváme ještě na jednu aplikaci, kterou je za tímto účelem možné využít zcela zdarma. Jistě jste již slyšeli o programu Pinnacle Studio, který je dnes také dodávat s novými HD kamerami. Jde o často používaný program, který má také svoji alternativu k dispozici zcela zdarma. Řeč je o programu Pinnacle VideoSpin, která opět nabízí několik základních možností při zpracování vašich videí.

Pinnacle VideoSpin si můžete stáhnout kdekoliv na internetu, využít můžete například server Stahuj.cz. Aplikaci zcela běžným způsobem nainstalujte a spusťte. Vyskočí na vás typické rozložení, které je podobné také v již zmíněném Pinnacle Studiu. Spodní část aplikace je vybavena časovou osou, do které můžete vkládat nejen vaše videa, ale samozřejmě také hudbu a titulky. Na ose můžete jednotlivé části posouvat a také lineárně měnit hlasitost hudby i videí. VideoSpin ve své horní části pak umožňuje procházet nejen vaše videa a hudbu, ale také přechody a různé styly titulků. Vpravo je pak opět k dispozici okno pro náhled zpracovávaného videa, které samozřejmě nesmí chybět.

VideoSpin má oproti Windows Live Movie Makeru, o kterém jsme si psali minule, několik výhod, ale také nevýhod. Jeho nevýhody spočívají v méně možnostech, některé vymoženosti má ale navíc. Chybí mu například schopnost rychlejšího přehrávání videí, navíc má ale právě již zmíněnou plynulou změn hlasitosti. Je další výhoda spočívá v možnosti uložit výsledné video do více formátů, k dispozici je formát AVI, DivX i MPEG-4, který má velmi dobrý poměr komprese ku kvalitě. Uložení do některých zmíněných formátů je však i ve VideoSpin časově omezeno a poté je třeba si zakoupit aktivační klíč.

Vyzkoušejte jednoduché Pinnacle Studio zdarma, zkuste právě VideoSpin a třeba budete uvažovat o zakoupení Pinnacle Studia, které není tak drahé a s vašimi HD videi si hravě poradí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*