Flickr – sdílejte 1TB fotografií

winseven

Tímto článkem zakončíme letní sérii, která vám měla pomoci jak při plánování dovolené, tak samotném cestování a dalším. Představili jsme vám několik zajímavých služeb a teď, když už jste z dovolené zpět, se podívejme, kde můžete světu ukázat vaše fotografie.

flickr

Jednou z možností je Flickr. Jde o webovou službu, která funguje od roku 2004, a v dnešní době na ní naleznete miliony fotografií. Přestože se zatím musíme spokojit s anglickým a několika dalšími jazyky, Flickr umožňuje fotografie vkládat do mapy a hlavně – nově každému uživateli nabízí 1TB prostoru zcela zdarma! Flickr také nedávno prošel velkou změnou designu, díky čemuž je opravdu velmi moderní. Tak to je Flickr ve zkratce.

Flickr od roku 2005 patří Yahoo. Fotografie na internetu jsou dnes velmi zásadní, snad každý uživatel je chce sdílet. Většina k tomu přitom využívá Facebook, který začínal s poměrně velkou kompresí. Tento nedostatek později odstranil Google+, ovšem ponechal velmi omezený prostor pro sdílení. A z toho těží Flickr. Nahrávat na něj můžete fotografie ve vysokém rozlišení, zcela zdarma a prostor by vám měl dojít až někdy po půl milionu nahraných fotek.

Flickr v novém kabátě je zcela jiný, než ten původní. Jak už jsem řekl, je moderní a hlavně fotografie umožňuje zobrazovat co největší. Kromě již zmíněných novinek se objevila také nová aplikace pro Android.

Pokud jste se s touto službou dodnes nesetkali, vzhledem k letním dovoleným a řadě novinek je ten nejlepší čas se registrovat právě teď. Trvá to jen chvíli a tato chvíle vám ušetří spoustu nervů s hledáním ideální služby pro sdílení vašich snímků. Vaše fotografie pak přátelům rozesílejte mailem, dávejte odkazy na Twitter, Facebook či jak je libo.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*