Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Cena zlata

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Nízká cena zlata je v současné době tématem, které zajímá mnoho investorů. Během posledních týdnů ceny zlata dosahují rekordních hodnot a mnozí analytici očekávají další růst.

Kde se vyrábí zlato

Je důležité mít na paměti, že v České republice žádná mincovna nevyrábí zlato ve formě cihel nebo slitků. Většina zlatých investičních produktů pochází ze švýcarských rafinérií. Přestože se jedná o stejné produkty, různí prodejci nabízejí tyto slitky za různé ceny.

Pokud váháte, jakou formu investice do zlata zvolit, je nejbezpečnější možností fyzické zlato ve formě cihel nebo mincí. Vyhněte se investicím do virtuálního zlata nebo akcií zlatých dolů. Pokud investujete, požadujte zlato do svého držení, abyste si zajistili fyzickou hodnotu vaší investice.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*