Stahujte vše, co Microsoft nabízí

winseven

Windows 7 ve svém základu obsahuje celou řadu aplikací, tapet na pozadí pracovní plochy, vzhledových motivů, miniaplikací a dalšího. Microsoft ale od vydání svého nejnovějšího operačního systému tuto kolekci poměrně značně rozšířil. Pokud se vám tedy líbí tapety přímo od Microsoftu či před vlastními motivy dáváte přednost těm přednastaveným, zbystřete.

Microsoft na svém webu nabízí soubory ke stažení. Jak jsem řekl, především jde o tapety a motivy. Na webu ale můžete nalézt také například omezenou verzi nejnovějšího kancelářského balíčku Office 2010 na vyzkoušení, dále opravný balíček pro Windows 7, tedy Service Pack 1, balík aplikací Windows Live Essentials a další.

Jestliže web navštívíte, hned na první pohled spatříte rozdělení do kategorií podle operačního systému. Obsah webu je tak přehledný a vy můžete snadno vybírat soubory ke stažení právě pro váš operační systém. Kliknete-li na Windows 7, pak spatříte právě onu sbírku všemožných aplikací včetně tapet a podobně. Pokud používáte například Windows Vista, zvolte jej namísto Windows 7.

Často se na webu Microsoft jistě budete chtít poohlédnout například po motivech systému Windows. V takovém případě je zbytečné, abyste procházeli motivy mezi ostatními aplikacemi, a totéž platí také u tapet a miniaplikací. Pokud tedy rozbalíte položku Položky ke stažení v horním menu a zvolíte Motivy pro systém Windows 7, ocitnete se v motivech a budete vybírat pouze z nich. Motivy jsou navíc dále přehledně členěny do kategorií, například Příroda, Umění, Zvířata a další. V tomto případě už v horní části webu uvidíte nabídku tapet a miniaplikací, na které můžete jednoduše přepnout a opět vybírat pouze z nich.

Tak či tak, na webu Microsoft se jistě velmi rychle zorientujete a potěší vás celá řada položek, které si z něj můžete stáhnout. Pokud už vás nudí klasické motivy či tapety, které najdete ve Windows 7, neváhejte a jednoduše si stáhněte nové. 🙂

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*