Miniaplikace prozradí, co dávají v TV

winseven

Windows 7 nabízí možnost přidat si na pozadí pracovní plochy miniaplikace, které mohou být užitečné nebo sloužit pro zábavu. Byla to novinka, kterou představil Windows Vista, nicméně tehdy pouze v podobě sidebaru. Ve Windows 7 je možné umístit miniaplikace kamkoliv, přičemž nalézt je lze nejen na oficiálních stránkách Microsoft, ale také jinde. Jednou ze zajímavých miniaplikací je TVProgram.

Miniaplikace TV Program je opravdu velice jednoduchá a její úkol vyplývá již z jejího názvu. Aplikace zobrazuje, co se aktuální vysílá v televizi, avšak dle vašeho nastavení. Můžete se nechat informovat až o osmi televizních stanicích, které vás zajímají. Ty si můžete navolit z předpřipraveného seznamu, avšak nejedná se pouze o televize české a slovenské, ale také televize zahraniční. Jestliže namísto osmi televizních kanálů nevalíte například pouze čtyři, budete informování pouze o těchto čtyřech televizích.

Miniaplikaci TVProgram si můžete stáhnout zdarma například ze serveru Slunečnice. Instalace je velice jednoduchá. Pouze otevřete stažený soubor a poté zvolíte Nainstalovat. Miniaplikace se pak během chvilky zobrazí na pracovní ploše, kde už si ji můžete přesouvat, jak chcete. Pokud miniaplikaci zavřete, později ji najdete mezi ostatními miniaplikacemi – kliknete pravým tlačítkem kamkoliv na plochu a zvolíte Miniaplikace. Konfigurace TVProgramu nabízí pouze výběr stanic a ještě výběr počtu pořadů – jeden nebo dva. Zvolíte-li jeden, miniaplikace zobrazí pouze aktuálně vysílané pořady v televizi. Pokud vyberete dva, uvidíte také, jaký pořad bude následovat.

Jestliže vás miniaplikace TVProgram zaujme a budete se chtít poohlédnout po dalších, google vám jich pod klíčovými slovy „miniaplikace pro Windows 7“ nabídne jistě celou řadu. Další zajímavé miniaplikace můžete nalézt například zde. 🙂

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*