Hraní na Windows 11 bude daleko rychlejší

winseven

Nově chystaný operační systém od Windows 11 s sebou kromě jiného přinese i větší, efektivnější podporu pro hardware, což potěší především všechny vášnivé počítačové hráče. S vylepšením se však můžete setkat hned na několika frontách, které společně přispějí k maximálnímu prožitku z herního světa. Pojďme se podívat na vše, co potřebujete vědět, než bude v následujících týdnech tohoto roku nový Windows vypuštěn do světa.

Z POČÍTAČE VYTĚŽÍTE MAXIMÁLNÍ HERNÍ POTENCIÁL
Nejenom, že všechny aplikace budou díky nabušenému softwaru pracovat mnohem rychleji, dojde i ke zlepšení celkové herní grafiky. Čekají na vás živější barvy a propracovanější detaily, díky kterým se ještě snadněji naplno ponoříte do herního světa. Většinu bude mít na starosti SSD, tedy technologie, díky které dochází k dekompresi grafických assetů přímo na grafické kartě, čímž se zkrátí doba potřebná pro splnění všech požadovaných operací.

PLNÁ INTEGRACE S XBOXEM
V zařízeních s novým Windowsem řady 11 odpadnou problémy spojené s identifikací potřebnou k Xboxu. Vše se totiž přehledně spojí do jedné aplikace, díky které tak vytěžíte maximum jak z herní konzole, tak i z počítače. V nabídce se objeví i streamované hraní, a tak si na své herní preference přijde snad každý.

NEJLEPŠÍ MOŽNÝ WINDOWS PRO HRANÍ HER
K tomu, aby však na Windowsu 11 opravdu vše bezchybně fungovalo, bude kromě jiného zapotřebí minimálně 1 TB paměti. Pokud bude vaše chytré zařízení disponovat menší pamětní kapacitou, nedosáhnete stoprocentního výkonu.
Nejenom, že s novým Windowsem přichází významně lepší rychlost i herní grafika, ale rozšíří se i nabídka dostupných her. Kromě tržiště v Microsoft Storu bude k dispozici i propojení s Amazonem, díky čemuž získáte přístup k dalšímu množství kvalitních her.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*