Co přinesou Widgety na Windows 11

winseven

Widgety od Microsoftu byly již dostatečně rozšířené i ve stávající verzi, tedy na Windowsu 10. Mnoho věcí se však vylepšilo tak, aby se dosáhlo maximální spokojenosti všech cílových zákazníků. Čím vás widgety v novém Windows 11 překvapí? V následujících řádcích vám prozradíme vše potřebné o chystané vlajkové lodi Windows widgetů.

WIDGETY JAKO UŽITEČNÉ INFORMAČNÍ IKONY
Widgety jsou malé informační ikony, které vás informují o všem potřebném, a to bez nutnosti otevírání několika záložek. Vše je přehledně vyobrazeno na jednom místě, ke kterému se pohodlně dostanete rovnou z hlavní plochy. Dozvíte se díky nim například to, jaká je venkovní teplota, čas či nejnovější informace ze světa. Vše si můžete přizpůsobit podle svého, například se vám místo počasí může zobrazovat graf akcií.

JAKÉ UŽITEČNÉ WIDGETY BUDOU K DISPOZICI
Zajímavým widgetem pro všechny nadšené sportovce budou výsledky nedávných zápasů. Všechny fotografy potěší promítání vlastních snímků uložených na používaném Microsoft zařízení. Zároveň se na vás budou usmívat nově dostupné filmy a televizní pořady nacházející se v Microsoft obchodě.
Pro lepší organizaci každodenních aktivit bude k dispozici i přehledný to-do list, díky kterému tak nezapomenete na nic, co je v daný den potřeba udělat. Aby byla organizace dne o to efektivnější, předinstalované budou i mapy s aktuální dopravní situací, díky níž se vyhnete neočekávaným zácpám.

JAK SI WIDGETY PŘIZPŮSOBIT
Nastavit si, jaké widgety chcete mít zobrazované na svém chytrém zařízení, je velmi snadné. Postačí na hlavním panelu kurzorem myši přejet na ikonu widgetů a pokud jste připojeni k internetu, vším vás přehledně provede samo zařízení. Zároveň si můžete upravit velikost vybraného widgetu a samozřejmě ho v případě nespokojenosti zcela odebrat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*