Aplikace pro Windows Phone, které musíte mít

winseven

Pro Windows Phone existuje celá řada aplikací, které jsou ve Store k dispozici zcela zdarma. Dnes si proto představíme některé z nich, přičemž nebudeme zmiňovat aplikace nainstalované se systémem a opomeneme i Facebook, Twitter a možnost přidání mailových účtů, což považuji za samozřejmost.y

Připomeňme, že aplikace lze instalovat přímo z mobilního telefonu. Jednoduše otevřete Store, aplikaci vyhledáte a ťuknete na Instalovat. To je vše. Teď už se pojďme věnovat konkrétním aplikacím.

Meteoservise Lite

touto aplikací vždy budete vědět, kolik je venku stupňů, jaká je předpověď na dnešek i následující dny a neuniknou vám ani radarová data a snímky z družice. Aplikace vám ukáže postup srážek, přičemž počet snímků si můžete navolit, a otevřete ji pokaždé, když budete odcházet z domu. Ovládání je navíc opravdu snadné.

Svátky

Aplikace Svátky vám ukáže nejen to, kdo má dnes a zítra svátek, ale také to, kolik lidí z vašich seznamů kontaktů (včetně Facebooku) má dnes svátek. To oceníte zejména v případě, že nemáte paměť na jména stejně jako já. Aplikace dále umožňuje vyhledávání, které je rychlé a pohodlné.

Mapy.cz

Mapy.cz vám ukážou cestu pří výletu do přírody, projížďce na kole a dalších aktivitách. Jde o mobilní verzi map, ve které nechybí turistické stezky ani cyklostezky. Mapy navíc okamžitě najdou vaši polohu, a tak svou výpravu můžete plánovat až na místě podle sil a nálady.

Poznámky

Tato aplikace je opravdu prostá. Umožní vám udělat si rychle poznámku. Chcete si něco poznačit? Pak rychlejší způsob neexistuje. Zadáte pouze název poznámky a případně její text. Poznámku pak v aplikaci kdykoliv najdete, a tak ji z hlavy můžete vypustit.

SoundHound

Pokud se vám často stává, že si nemůžete vzpomenout na název písničky, která hraje v rádiu, tato aplikace vám určitě pomůže. SoundHound písničku rozpozná a napíše vám její název, název interpreta a další. Stačí nechat rádio puštěné a v aplikaci zapnout nahrávání. SoundHound si část skladby poslechne a hned bude mít jasno.

A co vaše oblíbené aplikace pro Windows Phone?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*