Stardock ModernMix – Windows 10 ještě dnes

winseven

V minulých článcích jsme vás informovali o nejzajímavějších novinkách, které se objeví ve Windows 10. Jde především o novou nabídku Start a možnost spouštět moderní (Metro) aplikace v prostředí desktop. Dnes půjdeme ještě o kousek dál a doporučíme vám aplikaci, která o tyto novinky obohatí i váš stávající systém Windows 8.1.

Na začátek je třeba říci, že už řadu let vznikají aplikace pro nejnovější operační systém společnosti Microsoft, které do něj přinášejí funkce, které se objeví teprve až v nadcházející verzi systému Windows. Vzpomínám si například na éru Windows XP, pro který existoval software třetích stran na zprůhlednění oken a postranní panel pro miniaplikace.

Nejinak tomu je i dnes. Společnost Stardock pracuje na plné obrátky a udržuje krok se společností Microsoft a informacemi, které postupně vypouští do světa. Proto si už nyní můžete nainstalovat ModernMix – aplikaci, díky které vaše Osmičky budou velice podobné systému Windows 10.

Navštivte oficiální stránky aplikace a prohlédněte si připravené screenshoty. Jak se vám líbí? Poté pokračujte na stránku Download, kde můžete získat třicetidenní zkušební verzi aplikace zcela zdarma, nebo si aplikaci za necelých 5 dolarů zakoupit.

To ale není vše. Za 10 dolarů získáte mimo jiné i aplikaci Start8, která do vašeho Windows 8.1 přidá i nabídku Start v takové podobě, v jaké bude k dispozici v systému Windows 10. Pokud tedy patříte mezi nadšence a nedočkavce, tento software vám určitě doporučujeme.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*