Grafické programy pro operační systém Windows

grafika

grafika

Grafické programy se vám mohou hodit. Zvlášť v momentě, kdy se hodláte věnovat grafickým činnostem. Víte, jaké grafické programy patří k těm nejoblíbenějším, co se týče operačního systému Windows? Jestliže využíváte právě tento operační systém, pak jistě oceníte níže uvedené grafické softwary. Jak jsme již uvedli, zejména ve chvíli, kdy se grafikou živíte.

Grafické programy pro operační systém Windows

Adobe Photoshop CC je prvním programem, který patří bezpochyby k těm nejvyužívanějším vůbec. Jde o velice známy grafický editor nabízející příliš velké množství funkcí. Zároveň má plno možností, co se týče využití. Je určen pro úpravu fotografií i pro návrh počítačové grafiky. Adobe Photoshop CC je placeným programem. Platba se provádí buď to měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně. Díky placené verzi získáte od společnosti Adobe plno výhod a další skvělé funkce.

Druhým programem pro malování nebo jakousi grafiku je aplikace malování. Aplikace malování je základem každého počítače s operačním systémem Windows. Windows 11 nabízí aplikaci malování také ve 3D. Výhodou je jednoduchost a skvělé ovládání. Nemusíte se obávat toho, že byste jej nezvládali, alespoň po stránce ovládání.

Corel Painter

Programy společností Corel patří rovněž, jako programy od Adobe k často využívaným softwarů. Jinými slovy je možné je označit za nejvýznamnější v oboru. Byl navržen tak, aby dokázal ušetřit čas i peníze digitálním umělcům, kteří se tomuto odvětví věnují. Velké množství nástrojů, štětců, tužek, úhlu i pláten.

Artrage

Aplikace Artrage je velice podobná aplikaci Corel Painter. Slouží k pokročilejším a náročnějším kresbám a malbám na počítači. Opět jde o program určen pro digitální umělce. Jestliže se živíte kresbou ve formě digitalizace, pak jistě tento či výše uvedený program oceníte. Záleží na tom, co od programu očekáváte. Pro kresbu je vhodný Artrage nebo Corel Painter. Bude-li vám stačit klasický program pro úplné laiky, hravě si poradíte s programem Malování. Pro úpravu fotografií a návrh digitálních bannerů a dalších grafických prací naopak oceníte program Adobe PhotoShop CC.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*