Stahujte Windows Live Essentials 2011

winseven

Zpráva, která před nedávnem obletěla celý internet křížem krážem, je konečně i na tomto webu. Už dříve jsem vás informoval o balíčku užitečných aplikací od Microsoft – Windows Live Essentials. Jedná se o aplikace pro úpravu videa a fotografií, poštovního klienta a další. Některé z nich byly dříve součástí systému, dnes jsou ke stažení zdarma jako samostatný balíček.

Microsoft před nedávnem vydal novou verzi tohoto balíčku, Windows Live Essentials 2011. I o ní jsem psal v dřívějším článku. K dispozici byla nějakou dobu beta verze, finálního Windows Live Essentials 2011 jsme se pak dočkali až v druhé polovině září.

Windows Live Essentials 2011 můžete stahovat přímo z oficiálních stránek. Instalace probíhá podobně jako dříve, můžete si tedy vybrat, které aplikace chcete nainstalovat, případně aktualizovat. A to je vše. Windows Live Essentials 2011 přichází ve všech aplikacích s několika zásadními novinkami. V prvé řadě se jedná o přepracované uživatelské prostředí, které je v zásadě společné pro všechny aplikace. Poštovní klient Live Mail nyní přichází s propojení s komunikačním Live Messengerem, zasíláním příloh do velikosti 25GB, vláknem konverzací a dalšími novinkami. Oblíbený Live Messenger pak přináší například konverzace v záložkách, propojení se sociální sítí Facebook, prohlížení fotografií a videí z YouTube. V neposlední řadě aplikace pro úpravu videí a fotografií nabízejí tvorbu videa z fotografií (přechody, animace a další efekty), rozpoznávání osob na fotografiích, vytvoření fotografie splynutím dvou podobných fotek.

Pokud používáte starší Windows Live Essentials, neváhejte a aktualizujte na nový Windows Live Essentials 2011. Jestliže tento balíček aplikací neznáte, určitě jej vyzkoušejte. Aplikace Windows Live Mail pohodlně nahradí poštovní Outlook, ostatní aplikace vám pomohou s úpravou fotografií i s publikováním článků na váš blog.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*