Windows 8 zdarma?

winseven

Windows 8 nebudou k dispozici zdarma ke stažení, pochopitelně. Microsoft ale nedávno přišel se zprávou, díky níž můžeme říct, že Windows 8 budou téměř zadarmo. Na blogu společnosti Microsoft se totiž objevily první informace o tom, za kolik si budeme moct pořídit nový operační systém Windows 8 a později o nich začaly informovat další servery, například Živě.cz. Windows 8 bude skutečně levný, alespoň zpočátku jistě ano. Microsoft tak doufá, že si jej pořídí a oblíbí co nejvíce uživatelů.

Microsoft se rozhodl pro opravdu nízké ceny systému Windows 8, které zachová až do 31. ledna roku 2013. Uživatelé tedy budou mít několik týdnů na zakoupení legální kopie systému Windows 8, a to za cenu mnohokrát nižší, než za jakou se systém Windows prodával doposud. A jaké že jsou to ceny?

V případě přechodu ze starších systémů Windows na systém Windows 8 Pro se bavíme o ceně přibližně 810Kč. Tato cena je velmi příjemná a budou ji moct využít všichni majitelé systému Windows 7, Windows Vista a Windows XP, a to jak krabicové, tak OEM verze. Tento upgrade systému Windows bude probíhat pomocí aplikace Windows 8 Upgrade Assistant a uživatelé budou mít možnost získat také balíček Windows Media Center. Pokud si náhodou zakoupíte starší verzi systému Windows od 2. června 2012, bude pro vás připravena možnost upgradovat již za cca 300Kč.

V případě, že si budete chtít zakoupit krabicovou verzi systému Windows 8 Pro, opět až do 31. ledna 2013 nezaplatíte o mnoho více, tato cena se bude pohybovat okolo 1420Kč. Microsoft se rozhodl přesvědčit uživatele k přechodu ze starých Windows XP na nejnovější operační systém Windows 8, rovněž láká také k přechodu z aktuálního systému Windows 7. Této nabídce jistě mnoho uživatelů neodolá, a tak si můžeme počkat, jak si uživatelé systém Windows 8 oblíbí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*