Facebook spouští novou Zeď a ověřené profily

winseven

Facebook je fenomén dnešní doby, profil na této sociální síti si zřídila nejen většina uživatelů internetu, ale také mnoho firem, hudebníků, osobností a dalších. Pojďme se tedy podívat, jaké novinky se v rámci Facebooku chystají, když už se na něm pohybujeme každý den.

facebook

Vzpomínáte si ještě, jak Facebook vypadal před několika lety? Já věřím, že si alespoň matně pamatujete tehdejší profily a další. Právě profily prošly obrovskou změnou. Ty dnešní umožňují se pohodlně vrátit ke statusům například před dvěma roky, později se změn dočkala také fotoalba. Není proto divu, že Facebook nyní přichází také s novou podobou Zdi, kterou postupně aktivuje jednotlivým uživatelům.

Nová Zeď trochu připomíná Google+, v každém případě se blíží designu profilů. Ikony, které vám oznamují novou žádost o přátelství a novou zprávu, se z levé horní části přesunuly do pravé, mezi statusy na Zdi můžete pohodlně filtrovat fotografie a podobně. Pokud jste nedočkaví, prohlédněte si novou podobu Facebooku na speciální stránce, kde je k dispozici nejen video, ale můžete se zde zapsat i mezi zájemce. Nová Zeď by vám pak měla být aktivována přednostně, i když mě jí Facebook prozatím neobdaroval.

Další zajímavou novinkou, o které bych vás v dnešním článku rád informoval, je spuštění ověřených profilů. O co se jedná? Každá osoba si může nechat ověřit svůj profil, u kterého se pak zobrazí fajfka říkající, že jste to skutečně vy. To se hodí především známým osobnostem, jejichž profily se na Facebooku objevují několikrát. Facebook se zde zřejmě inspiroval u sociální sítě Twitter, která toto už nějaký čas nabízí.

A co dalšího Facebook přinese, na to si musíme počkat. Je jasné, že tato sociální síť se neustále rozvíjí a bude se snažit, aby svým uživatelům vyhovovala co nejvíce. Facebook se stal jakousi závislostí a jeho cílem je, aby s ním uživatelé trávili co nejvíce času. A nutno říct, že se mu to skutečně daří.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*